Sepetim 0 ürün 0,00 TL
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Hakkımızda


Kurulduğu tarihten itibaren PARÇADOKTORU OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ., dünyanın önde gelen yedek parça üreticilerine ait ürünlerin ithalat, ihracat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

 

İlk günden bu yana biriktirdiği tecrübe ve teknik bilgisi sayesinde müşterilerinin beklentilerini genç ve dinamik kadrosu ile cevaplayan profesyonel bir kurum olmuştur.

 

Toptan satışta, ekibimiz, Türkiye genelinde 1200’den fazla noktaya ulaşarak orijinal ve aftermarket parça lojistik hizmeti vermektedir.

 

Türkiye’nin önde gelen sigorta firmalarına VW, AUDI, SEAT ve SKODA araç gruplarında yedek parça lojistik hizmetini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

 

Branş dışı araç gruplarında, yurt dışı danışmanlık hizmeti vererek, hizmet ağını en geniş seviyede tutmaktadır. 

 

En üst seviyede teknoloji altyapı ve yatırımları, insan kaynaklarına verdiği önem ile firmamız tüm faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir. Yeni proje ve faaliyetlerle gelecekte de, sektördeki farklılığını ortaya koyacak yatırımların mimari olmayı sürdürecektir.

Bmw I Mercedes I VW I Audi I Skoda I Seat I Yedek Parça © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır